تبلیغات
مبل ماساژور - فواید علمی صندلی های ماساژور

امروز:

فواید علمی صندلی های ماساژور

استفاده از صندلی های ماساژور برای انسان فواید زیادی دارد که از جمله آن می توان به ایجاد آرامش درونی و ذهنی، سلامت بدن و کاهش بسیاری از دردها اشاره کرد.این ماساژورها که از جمله تکنولوژیهای نسبتاً جدید هستند دارای برنامه های از پیش آماده و روشهای تخصصی بسیاری برای انجام بهترین انواع ماساژ می باشند و از لحاظ جسمی و روحی برای کاربر فواید زیادی دارد.مبل ماساژور جهت ایجاد آرامش از تکنیک ضربات مالشی استفاده می نماید که ضربات را با فشارهای مختلف به ماهیچه ها انتقال می دهد و سبب آرامش اعصاب شما می گردد.

بسیاری از افراد ماساژ را به عنوان نوعی راه درمان می دانند که علاوه بر ایجاد حس مثبت در فرد، برای اشخاصی که مشکلات جسمی خصوصاً در ناحیه عضلات خود دارند بسیار مفید می باشد.

فواید علمی صندلی های ماساژور

اما برخی معتقدند که ماساژ چون از زمانهای قدیم توسط انسان و دست انجام می شده باید به همین شیوه حفظ گردد.البته بهره مندی از ماساژ در این مراکز تخصصی نیاز به صرف وقت و هزینه های بالایی دارد و همیشه در دسترس افراد نیست بعلاوه در این زمینه نمی توان به هرکسی اعتماد کرد زیرا در صورت ماساژ نامناسب ممکن است مشکلات جدی برای فرد پیش آید. اما استفاده از صندلی ماساژور با ایمنی کامل همراه است و از بهترین و استاندار ترین انواع ماساژ برای شما استفاده می کند. این دستگاه همیشه در همه حال در اختیار شماست و به سادگی می توانید از آن بهره مند شوید.

در ادامه این مطلب می خواهیم شما را بیشتر با مزایای صندلی های ماساژور آشنا نماییم تا در صورت تمایل از آن در زندگی خود استفاده کنید و از فواید بی شما آن بهره مند شوید.

مزایای مبل ماساژور

صندلی های ماساژور سبب افزایش انرژی می شوند

صندلی ماساژور همانند باطری اضافه برای زندگی شما عمل می کند و به جز خواب و استراحت و در کنار آنها سبب رفع خستگی و افزایش انرژی شما می شود.این نوع ماساژور که یکی از کاملترین و بهترین انواع ماساژ می باشد در بدن شما تولید انرژی اضافه می کند و روحیه تان را بهبود می بخشد و همچنین موجب می شود تا در محیط کار خود و کلیه امور زندگی بازده بالاتری داشته باشید و با نشاط بیشتر به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازید.در کل ماساژ شما را جوان و پر انرژی می سازد و علت آن این است که بر روی عضلات شما کار کرده و سبب می شود تا به آرامش و شادابی برسید.

کاهش درد و سفتی عضلات

مبل های ماساژ علاوه بر ایجاد حس آرامش در کاربر مسکن درد نیز هستند. یکی از دردهایی که استفاده از صندلی ماساژ تا حد زیادی آن را بهبود می بخشد درد کمر است؛ که بسیاری از افراد به دلیل شیوه نامطلوب نشستن در زمان کار یا انجام برخی حرکات بدون آمادگی بدنی و بلند کردن اشیاء سنگین به آن دچار می شوند. البته بیشتر مبتلایان به کمر درد کارمندان یا کسانی هستند که مجبورند به مدت طولانی بر روی صندلی بنشینند. صندلی این افراد حتی اگر دارای طراحی مناسب برای کمر و استانداردهای پزشکی نیز باشد باز هم نشستن طولانی مدت روی آن به مرور زمان موجب کمر درد می گردد.

اما شما می توانید در صورت استفاده از مبل های ماساژور از نوعی درمان مفید برای کاهش درد کمر خود بهره مند شوید و استفاده از داروهای مسکن را کاهش داده یا آن را کنار بگذارید.صندلی های ماساژ با اسکن بدن فرد، خود را با وضعیت بدنی و ستون فقرات او تطبیق می دهند و استرس و خستگی این نقاط بدن را کاهش داده و همانند یک ماساژور حرفه ای با انجام ماساژی مناسب برای این قسمت بدن سبب کاهش درد و آرامش کمر شما می شود به علاوه برخی از صندلی های ماساژور دارای نوعی درمان گرمایی در ناحیه کمر هستند که در صورت نیاز و استفاده از آن خستگی و دردهای عضلانی شما برطرف می شود.

افزایش گردش خون در بدن

استفاده از صندلی ماساژور جریان خون را به میزان زیادی در بدن بهبود می بخشد و سبب خون رسانی صحیح و خوب به کل بدن شما می شود در نتیجه این امر سموم بدن در بافتهای مختلف از بین رفته و سبب دسترسی ارگانها به اکسیژن و مواد غذایی مفید می شود و از بروز بیماری اِدم جلوگیری می کند.صندلی های ماساژ همچنین از فشار لرزشی هوا برای ریلکسیشن عضلات استفاده می کنند.

طبق تحقیقات انجام شده، ماساژ می تواند برای افرادی که فشار خون بالایی دارند باعث کاهش فشار خون شود. این تحقیقات در سال 1999 در یکی از موسسات تحقیقاتی آمریکا و بر روی 30 نفر که دارای فشار خون بالا بودند انجام شد.این افراد طی 35 روز، هفته ای 2 مرتبه و هر دفعه به مدت 30 دقیقه ماساژ گرفتند.نتیجه این تحقیقات نشان داد که این افراد به میزان زیادی موفق به کاهش استرس شدند و فشار خون آنها نیز تا حدودی کاهش یافت. دانشمندان همچنین به این نتیجه رسیدند که وقتی ماساژ موجب کاهش فشار خون در افراد می گردد بنابراین می تواند سبب کاهش بیماری های دیگری نظیر بیماری های قلبی نیز شود.

کاهش هیجانات و استرس های روزانه

امروزه شرایط زندگی افراد به گونه ای می باشد که به بهانه های مختلف از شرایط کاری تا ترافیک خیابانها و دلایل مختلف دیگر دچار تنش و استرس می شوند و اگر به گونه صحیح با این هیجانات مقابله نشود در آینده منجر به افسردگی و بیماری های اعصاب می گردد.همچنین پزشکان معتقدند که مهمترین عامل ابتلا به بیماری های قلبی عروقی در افراد وجود استرس است.

شما می توانید با استفاده از صندلی ماساژور علاوه بر بهره مندی از ماساژی عالی و بی نظیر به آرامش اعصاب برسید و موجب بروز افکار مثبت در ذهن خود شوید.در واقع صندلی های ماساژ به گونه ای ساخته شده اند که هماهنگ با شیوه زندگی امروزی افراد باشند و با افزایش سطح انتقال دهنده های اعصاب سبب کاهش استرس و مبارزه با افسردگی می گردد.

همچنین تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که استفاده از مبل های ماساژور سبب بهبود و درمان بسیاری از سر دردها و انواع میگرن در افراد می شود و کسانی که دچار مشکلاتی در خواب خود هستند بعد از استفاده از صندلی ماساژور این وضعیتشان تا حدود زیادی بهبود می یابد.

صندلیهای ماساژور سبب بهبود وضعیت اندام های شما می گردد

اگر نمی خواهید که در سنین بالاتر دچار مشکلات اسکلتی و حرکتی شوید، تا زمانی که در سنین جوانی هستید و بدن شما انعطاف پذیر است باید اگر در بدن خود مشکلی دارید آن را اصلاح نمایید برای این کار می توانید از یک مبل ماساژ مناسب استفاده کنید.اگر پس از کار روزانه دچار خستگی و درد کمر شدید خوب است تا بر روی صندلی ماساژور خود بنشینید و با بهره مندی از یک ماساژ مناسب و خوب عضلات خود را تقویت نمایید به این ترتیب هم مشکل شما در کوتاه مدت حل میشود و هم با اصلاح وضعیت جریان خون شما در ستون فقرات شرایط اندام هایتان تا حد زیادی بهبود می یابد.

کاهش لاکتیک اسید بوجود آمده از استرس

همانگونه که قبلاً نیز گفتیم انجام ماساژ سبب می گردد تا گردش خون در بدن فرد افزایش یابد و در نتیجه آن اسید لاکتیک که در اثر استرس در بدن تولید شده است به سمت کلیه ها رفته و دفع شود.به همین دلیل امروزه ورزشکاران حرفه ای پس از تمرینات و مسابقات خود جهت کاهش استرس از صندلی های ماساژور استفاده می کنند. شما نیز می توانید با خرید یک دستگاه مبل ماساژور و قرار دادن آن در منزل بدون نیاز به متخصص و در هر زمانی از مزایای یک ماساژ ایده آل بهره مند شوید.

نتیجه

امروزه وجود اینترینت هم سبب بالا رفتن آگاهی مردم در زمینه ماساژ و انواع مختلف دستگاههای ماساژور شده است و هم انتخاب را برای شما ساده تر کرده است.بنابراین در هنگام انتخاب و خرید صندلی ماساژور عجله نکنید و به طور کامل تحقیق نمایید؛ تا بتوانید مناسب ترین گزینه را با توجه به نیاز های خود و توقع تان از یک ماساژ ایده آل انتخاب کنید.درست است که صندلی های ماساژ اصولاً دارای قیمت های بالایی هستند اما سعی کنید در هنگام خرید اولویت خود را بر روی قیمت قرار ندهید زیرا شما با خرید این دستگاه بر روی سلامتی و آرامش خود سرمایه گذاری می کنید و خیلی زود متوجه فواید زیاد آن بر روی بدن تان می شوید.شما می توانید همچنین جهت کسب اطلاعات کافی با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید.


نوشته شده در : پنجشنبه 7 مرداد 1395  توسط : هایپر جیم.    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر